shadow 4.0.18 - en to uk translation catalogue (634 entries)

en: 
    %s login:
uk: 
    Запис %s:

en: 
    Login timed out after %u seconds.
uk: 
    Перевищено час очікування після очікування протягом %u секунд.

en: 
    System closed for routine maintenance
uk: 
    Систему закрито для регулярної профілактики

en: 
    Type control-d to proceed with normal startup,
    (or give root password for system maintenance):
uk: 
    Натисніть Ctrl-d для виконання звичайного завантаження,
    (або введіть пароль адміністратора для відновлення системи):

en: 
    Warning: weak password (enter it again to use it anyway).
uk: 
    Попередження: надто простий пароль (введіть його знову, якщо все одно бажаєте його використовувати).

en: 
    [Disconnect bypassed -- root login allowed.]
uk: 
    [Здійснено обхід від'єднання -- дозволено вхід від імені root.]

en:        %s [-p] -r host
uk:                 %s [-p] -r вузол

en:        %s [-p] [-h host] [-f name]
uk:                 %s [-p] [-h вузол] [-f ім'я]

en:       --badname                 do not check for bad names
uk:       --badname                 не перевіряти на «погані» назви

en:       --btrfs-subvolume-home    use BTRFS subvolume for home directory
uk:       --btrfs-subvolume-home    використати підтом BTRFS для домашнього каталогу

en:   -A, --administrators ADMIN,...
                                    set the list of administrators for GROUP
uk:   -A, --administrators АДМІНІСТРАТОР,...
                                    встановити список адміністраторів для ГРУПИ

en:   -D, --defaults                print or change default useradd configuration
uk:   -D, --defaults                вивести або змінити типові налаштування useradd

en:   -E, --expiredate EXPIRE_DATE  set account expiration date to EXPIRE_DATE
uk:   -E, --expiredate ДАТА        встановити строк дії облікового запису у ДАТА

en:   -G, --groups GROUPS           list of supplementary groups of the new
                                    account
uk:   -G, --groups ГРУПИ            список додаткових груп нового
                                    облікового запису

en:   -G, --groups GROUPS           new list of supplementary GROUPS
uk:   -G, --groups ГРУПИ            новий список допоміжних ГРУП

en:   -I, --inactive INACTIVE       set password inactive after expiration
                                    to INACTIVE
uk:   -I, --inactive НЕАКТИВНИЙ     встановити неактивність пароль після завершення
                                    строку дії у стан НЕАКТИВНИЙ

en:   -K, --key KEY=VALUE           override /etc/login.defs defaults
uk:   -K, --key КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ       перевизначити типові значення /etc/login.defs

en:   -L, --lock                    lock the user account
uk:   -L, --lock                    заблокувати обліковий запис користувача

en:   -M, --maxdays MAX_DAYS        set maximum number of days before password
                                    change to MAX_DAYS
uk:   -M, --maxdays ДНІ             встановити максимальну кількість днів до
                                    зміни пароля у ДНІ

en:   -M, --members USER,...        set the list of members of GROUP
uk:   -M, --members КОРИСТУВАЧ,...  встановити список учасників ГРУПИ

en:   -M, --no-create-home          do not create the user's home directory
uk:   -M, --no-create-home          не створювати домашній каталог користувача

en:   -N, --no-user-group           do not create a group with the same name as
                                    the user
uk:   -N, --no-user-group           не створювати групу із тією самою назвою, що і
                                    назва облікового запису користувача

en:   -P, --prefix PREFIX_DIR       prefix directory where are located the /etc/* files
uk:   -P, --prefix КАТ_ПРЕФІКСА     каталог префікса, де зберігаються файли /etc/*

en:   -Q, --root CHROOT_DIR         directory to chroot into
uk:   -Q, --root КАТ_CHROOT         каталог для зміни кореневого

en:   -R, --restrict                restrict access to GROUP to its members
uk:   -R, --restrict                обмежити доступ до ГРУПИ її учасниками

en:   -R, --root CHROOT_DIR         directory to chroot into
uk:   -R, --root КАТ_CHROOT         каталог для зміни кореневого

en:   -S, --set                     set lastlog record to current time (usable only with -u)
uk:   -S, --set                     встановити для запису lastlog поточний час (можна скористатися лише з -u)

en:   -S, --silence-warnings        silence controversial/paranoid warnings
uk:   -S, --silence-warnings        придушити неоднозначні/параноїдальні попередження

en:   -S, --status                  report password status on the named account
uk:   -S, --status                  вивести звіт щодо стану пароля для іменованого облікового запису

en:   -U, --unlock                  unlock the user account
uk:   -U, --unlock                  розблокувати обліковий запис користувача

en:   -U, --user-group              create a group with the same name as the user
uk:   -U, --user-group              створити групу із тією самою назвою, що і назва облікового запису

en:   -U, --users USERS             list of user members of this group
uk:   -U, --users КОРИСТУВАЧІ       список користувачів-учасників цієї групи

en:   -V, --del-subuids FIRST-LAST  remove range of subordinate uids
uk:   -V, --del-subuids ПЕРШИЙ-ОСТАННІЙ вилучити діапазон підлеглих UID

en:   -W, --del-subgids FIRST-LAST  remove range of subordinate gids
uk:   -W, --del-subgids ПЕРШИЙ-ОСТАННІЙ вилучити діапазон підлеглих GID

en:   -W, --warndays WARN_DAYS      set expiration warning days to WARN_DAYS
uk:   -W, --warndays ДНІ           встановити темні попередження щодо строку дії у ДНІ

en:   -Z, --selinux-user            remove any SELinux user mapping for the user
uk:   -Z, --selinux-user            вилучити усі прив'язки SELinux для користувача

en:   -Z, --selinux-user SEUSER     new SELinux user mapping for the user account
uk:   -Z, --selinux-user SEКОР      нова прив'язка користувача SELinux для облікового запису користувача

en:   -Z, --selinux-user SEUSER     use a specific SEUSER for the SELinux user mapping
uk:   -Z, --selinux-user SEКОР      використати вказаного SEКОР для прив'язки користувача SELinux

en:   -a, --add USER                add USER to GROUP
uk:   -a, --add КОРИСТУВАЧ          додати КОРИСТУВАЧА до ГРУПИ

en:   -a, --add username            add username to the members of the group
uk:   -a, --add користувач          додати користувача до учасників групи

en:   -a, --all                     display faillog records for all users
uk:   -a, --all                     показати записи журналу помилок для усіх користувачів

en:   -a, --all                     report password status on all accounts
uk:   -a, --all                     вивести звіт щодо стану паролів для усіх облікових записів

en:   -a, --append                  append the user to the supplemental GROUPS
                                    mentioned by the -G option without removing
                                    the user from other groups
uk:   -a, --append                  дописати користувача до допоміжних ГРУП,
                                    які задано параметром -G, без вилучення
                                    користувача з інших груп

en:   -a, --append                  append the users mentioned by -U option to the group 
                                    without removing existing user members
uk:   -a, --append                  дописати користувачів, яких вказано за допомогою параметра -U
                                    до групи без вилучення наявних користувачів-учасників

en:   -b, --badname                 allow bad names
uk:   -b, --badname                 дозволити «погані» назви

en:   -b, --base-dir BASE_DIR       base directory for the home directory of the
                                    new account
uk:   -b, --base-dir БАЗОВИЙ_КАТ    базовий каталог для домашнього каталогу
                                    нового облікового запису

en:   -b, --before DAYS             print only lastlog records older than DAYS
uk:   -b, --before ДНІ              вивести лише ті записи lastlog, вік яких перевищує ДНІ

en:   -c, --check                   check the user's password expiration
uk:   -c, --check                   перевірити строк дії пароля користувача

en:   -c, --comment COMMENT         GECOS field of the new account
uk:   -c, --comment КОМЕНТАР         поле GECOS нового облікового запису

en:   -c, --comment COMMENT         new value of the GECOS field
uk:   -c, --comment КОМЕНТАР        нове значення поля GECOS

en:   -c, --crypt-method METHOD     the crypt method (one of %s)
uk:   -c, --crypt-method МЕТОД      метод шифрування (одне із значень %s)

en:   -d, --delete                  delete the password for the named account
uk:   -d, --delete                  вилучити пароль для іменованого облікового запису

en:   -d, --delete USER             remove USER from GROUP
uk:   -d, --delete КОРИСТУВАЧ       вилучити КОРИСТУВАЧА з ГРУПИ

en:   -d, --delete username         remove username from the members of the group
uk:   -d, --delete користувач       вилучити користувача з учасників групи

en:   -d, --home HOME_DIR           new home directory for the user account
uk:   -d, --home-dir ДОМАШНІЙ_КАТ  новий домашній каталог для облікового запису

en:   -d, --home-dir HOME_DIR       home directory of the new account
uk:   -d, --home-dir ДОМАШНІЙ_КАТ  домашній каталог для нового облікового запису

en:   -d, --lastday LAST_DAY        set date of last password change to LAST_DAY
uk:   -d, --lastday ДЕНЬ            встановити дату останньої зміни пароля у ДЕНЬ

en:   -e, --encrypted               supplied passwords are encrypted
uk:   -e, --encrypted               надані паролі зашифровано

en:   -e, --expire                  force expire the password for the named account
uk:   -e, --expire                  примусово завершити строк дії пароля для вказаного за назвою облікового запису

en:   -e, --expiredate EXPIRE_DATE  expiration date of the new account
uk:   -e, --expiredate ДАТА         дата вичерпання строку дії нового облікового запису

en:   -e, --expiredate EXPIRE_DATE  set account expiration date to EXPIRE_DATE
uk:   -e, --expiredate ДАТА        встановити строк дії облікового запису у ДАТА

en:   -f, --force                   delete group even if it is the primary group of a user
uk:   -f, --force                   вилучити групу, навіть якщо це основна група користувача

en:   -f, --force                   exit successfully if the group already exists,
                                    and cancel -g if the GID is already used
uk:   -f, --force                   вийти з кодом успіху, якщо група вже існує,
                                    і скасувати -g, якщо GID вже використано

en:   -f, --force                   force password change if the user's password
                                    is expired
uk:   -f, --force                   примусова зміна пароля, якщо строк
                                    дії пароля користувача вичерпано

en:   -f, --force                   force some actions that would fail otherwise
                                    e.g. removal of user still logged in
                                    or files, even if not owned by the user
uk:   -f, --force                   примусово виконати деякі дії, спроба виконання яких
                                    завершилася б помилкою, наприклад, вилучення користувача,
                                    який працює у системі, або файлів, навіть якщо їхнім
                                    власником не є користувач

en:   -f, --full-name FULL_NAME     change user's full name
uk:   -f, --full-name ІМ'Я         змінити повне ім'я користувача

en:   -f, --inactive INACTIVE       password inactivity period of the new account
uk:   -f, --inactive НЕАКТИВНИЙ     період неактивності пароля для нового облікового запису

en:   -f, --inactive INACTIVE       set password inactive after expiration
                                    to INACTIVE
uk:   -f, --inactive НЕАКТИВНИЙ     встановити неактивність пароль після завершення
                                    строку дії у стан НЕАКТИВНИЙ

en:   -g, --gid GID                 change the group ID to GID
uk:   -g, --gid GID                 змінити ідентифікатор групи на GID

en:   -g, --gid GID                 use GID for the new group
uk:   -g, --gid GID                 використати GID для нової групи

en:   -g, --gid GROUP               force use GROUP as new primary group
uk:   -g, --gid ГРУПА                примусово використати ГРУПУ як нову основну групу

en:   -g, --gid GROUP               name or ID of the primary group of the new
                                    account
uk:   -g, --gid ГРУПА               назва або ідентифікатор основної групи нового
                                    облікового запису

en:   -g, --group                   edit group database
uk:   -g, --group                   редагувати базу даних груп

en:   -g, --group groupname         change groupname instead of the user's group
                                    (root only)
uk:   -g, --group назва_групи       змінити на вказану групу, а не на групу користувача
                                    (лише root)

en:   -h, --help                    display this help message and exit
uk:   -h, --help                    вивести це довідкове повідомлення і вийти

en:   -h, --home-phone HOME_PHONE   change user's home phone number
uk:   -h, --home-phone ДОМАШНІЙ_НОМЕР змінити домашній номер телефону користувача

en:   -i, --inactive INACTIVE       set password inactive after expiration
                                    to INACTIVE
uk:   -i, --inactive НЕАКТИВНИЙ     встановити неактивність пароль після завершення
                                    строку дії у стан НЕАКТИВНИЙ

en:   -i, --iso8601                 use YYYY-MM-DD when printing dates
uk:   -i, --iso8601                 скористатися РРРР-ММ-ДД при виведенні дат

en:   -k, --keep-tokens             change password only if expired
uk:   -k, --keep-tokens             змінити пароль, лише якщо строк дії вичерпано

en:   -k, --skel SKEL_DIR           use this alternative skeleton directory
uk:   -k, --skel КАРКАСНИЙ_КАТАЛОГ  скористатися цим альтернативним каркасним каталогом

en:   -l, --list                    list the members of the group
uk:   -l, --list                    вивести список учасників групи

en:   -l, --list                    show account aging information
uk:   -l, --list                    показати дані щодо застарівання облікового запису

en:   -l, --lock                    lock the password of the named account
uk:   -l, --lock                    заблокувати пароль вказаного за назвою облікового запису

en:   -l, --lock-secs SEC           after failed login lock account for SEC seconds
uk:   -l, --lock-secs СЕК           після помилки під час входу заблокувати обліковий запис на СЕК секунд

en:   -l, --login NEW_LOGIN         new value of the login name
uk:   -l, --login НОВИЙ_ЗАПИС       нове значення назви облікового запису

en:   -l, --no-log-init             do not add the user to the lastlog and
                                    faillog databases
uk:   -l, --no-log-init             не додавати користувача до баз даних lastlog і
                                    faillog

en:   -m, --create-home             create the user's home directory
uk:   -m, --create-home             створити домашній каталог користувача

en:   -m, --maximum MAX             set maximum failed login counters to MAX
uk:   -m, --maximum МАКСИМУМ        встановити максимальну кількість помилкових спроб увійти у МАКСИМУМ

en:   -m, --md5                     encrypt the clear text password using
                                    the MD5 algorithm
uk:   -m, --md5                     зашифрувати простий текстовий пароль за
                                    допомогою алгоритму MD5

en:   -m, --mindays MIN_DAYS        set minimum number of days before password
                                    change to MIN_DAYS
uk:   -m, --mindays ДНІ             встановити мінімальну кількість днів до
                                    зміни пароля у ДНІ

en:   -m, --move-home               move contents of the home directory to the
                                    new location (use only with -d)
uk:   -m, --move-home               пересунути вміст домашнього каталогу до нового
                                    місця (лише у поєднанні із -d)

en:   -n, --mindays MIN_DAYS        set minimum number of days before password
                                    change to MIN_DAYS
uk:   -n, --mindays ДНІ             встановити мінімальну кількість днів до
                                    зміни пароля у ДНІ

en:   -n, --new-name NEW_GROUP      change the name to NEW_GROUP
uk:   -n, --new-name НОВА_ГРУПА     змінити назву на НОВА_ГРУПА

en:   -o, --non-unique              allow to create groups with duplicate
                                    (non-unique) GID
uk:   -o, --non-unique              дозволити створювати групи з дубльованими
                                    (не унікальними) GID

en:   -o, --non-unique              allow to create users with duplicate
                                    (non-unique) UID
uk:   -o, --non-unique              дозволити створювати записи користувачів з
                                    дубльованими (не унікальними) UID

en:   -o, --non-unique              allow to use a duplicate (non-unique) GID
uk:   -o, --non-unique              дозволити використання дублікатів (неунікальних) GID

en:   -o, --non-unique              allow using duplicate (non-unique) UID
uk:   -o, --non-unique              дозволити використання дублікатів (неунікальних) UID

en:   -o, --other OTHER_INFO        change user's other GECOS information
uk:   -o, --other ІНШІ_ДАНІ         змінити інші дані GECOS користувача

en:   -p, --passwd                  edit passwd database
uk:   -p, --passwd                  редагувати базу даних passwd

en:   -p, --password PASSWORD       change the password to this (encrypted)
                                    PASSWORD
uk:   -p, --password ПАРОЛЬ         змінити пароль на цей (шифрований)
                                    ПАРОЛЬ

en:   -p, --password PASSWORD       encrypted password of the new account
uk:   -p, --password ПАРОЛЬ         шифрований пароль для нового облікового запису

en:   -p, --password PASSWORD       use encrypted password for the new password
uk:   -p, --password ПАРОЛЬ         використати шифрований пароль для нового пароля

en:   -p, --password PASSWORD       use this encrypted password for the new group
uk:   -p, --password ПАРОЛЬ         використати вказаний шифрований пароль для нової групи

en:   -p, --purge                   purge all members from the group
uk:   -p, --purge                   вилучити усіх учасників з групи

en:   -q, --quiet                   quiet mode
uk:   -q, --quiet                   режим без повідомлень

en:   -q, --quiet                   report errors only
uk:   -q, --quiet                   повідомляти лише про помилки

en:   -r, --read-only               display errors and warnings
                                    but do not change files
uk:   -r, --read-only               виводити помилки та попередження,
                                    але не вносити зміни до файлів

en:   -r, --remove                  remove home directory and mail spool
uk:   -r, --remove                  вилучити домашній каталог і буфер поштових даних

en:   -r, --remove                  remove the user from only the supplemental GROUPS
                                    mentioned by the -G option without removing
                                    the user from other groups
uk:   -r, --remove                  вилучити користувача лише з допоміжних ГРУП,
                                    які згадано у параметрі -G, без вилучення
                                    користувача з інших груп

en:   -r, --remove-password         remove the GROUP's password
uk:   -r, --remove-password         вилучити пароль ГРУПИ

en:   -r, --repository REPOSITORY   change password in REPOSITORY repository
uk:   -r, --repository СХОВИЩЕ      змінити пароль у сховищі СХОВИЩЕ

en:   -r, --reset                   reset the counters of login failures
uk:   -r, --reset                   скинути лічильники помилок входу

en:   -r, --room ROOM_NUMBER        change user's room number
uk:   -r, --room НОМЕР_КІМНАТИ     змінити номер кімнати користувача

en:   -r, --system                  create a system account
uk:   -r, --system                  створити загальносистемний обліковий запис

en:   -r, --system                  create system accounts
uk:   -r, --system                  створити загальносистемні облікові записи

en:   -s, --sha-rounds              number of rounds for the SHA, BCRYPT
                                    or YESCRYPT crypt algorithms
uk:   -s, --sha-rounds              кількість проходів для алгоритмів
                                    шифрування SHA, BCRYPT та YESCRYPT

en:   -s, --shadow                  edit shadow or gshadow database
uk:   -s, --shadow                  редагувати базу даних shadow або gshadow

en:   -s, --shell SHELL             login shell of the new account
uk:   -s, --shell ОБОЛОНКА          оболонка входу для нового облікового запису

en:   -s, --shell SHELL             new login shell for the user account
uk:   -s, --shell ОБОЛОНКА          нова оболонка для входу для облікового запису

en:   -s, --sort                    sort entries by UID
uk:   -s, --sort                    упорядкувати записи за UID

en:   -t, --time DAYS               display faillog records more recent than DAYS
uk:   -t, --time ДНІ                вивести записи журналу помилок, які є свіжішими за ДНІ днів

en:   -t, --time DAYS               print only lastlog records more recent than DAYS
uk:   -t, --time ДНІ                вивести лише записи lastlog, які є свіжішими за ДНІ

en:   -u, --help                    display this help message and exit
uk:   -u, --help                    вивести це довідкове повідомлення і вийти

en:   -u, --uid UID                 new UID for the user account
uk:   -u, --uid UID                 новий UID для облікового запису користувача

en:   -u, --uid UID                 user ID of the new account
uk:   -u, --uid UID                 ідентифікатор користувача нового облікового запису

en:   -u, --unlock                  unlock the password of the named account
uk:   -u, --unlock                  розблокувати пароль іменованого облікового запису

en:   -u, --user                    which user's tcb shadow file to edit
uk:   -u, --user                    файл tcb shadow якого користувача слід редагувати

en:   -u, --user LOGIN              print lastlog record of the specified LOGIN
uk:   -u, --user ЗАПИС              вивести запис lastlog для вказаного облікового ЗАПИСУ

en:   -u, --user LOGIN/RANGE        display faillog record or maintains failure
                                    counters and limits (if used with -r, -m,
                                    or -l) only for the specified LOGIN(s)
uk:   -u, --user ЗАПИС/ДІАПАЗОН     вивести запис журналу помилок або лічильників
                                    помилок і обмежень на помилки (якщо використано з
                                    -r, -m або -l) лише для вказаних облікових ЗАПИСІВ

en:   -v, --add-subuids FIRST-LAST  add range of subordinate uids
uk:   -v, --add-subuids ПЕРШИЙ-ОСТАННІЙ додати діапазон підлеглих UID

en:   -w, --add-subgids FIRST-LAST  add range of subordinate gids
uk:   -w, --add-subgids ПЕРШИЙ-ОСТАННІЙ додати діапазон підлеглих GID

en:   -w, --warndays WARN_DAYS      set expiration warning days to WARN_DAYS
uk:   -w, --warndays ДНІ           встановити темні попередження щодо строку дії у ДНІ

en:   -w, --work-phone WORK_PHONE   change user's office phone number
uk:   -w, --work-phone РОБОЧИЙ_ТЕЛЕФОН змінити робочий номер телефону користувача

en:   -x, --maxdays MAX_DAYS        set maximum number of days before password
                                    change to MAX_DAYS
uk:   -x, --maxdays ДНІ             встановити максимальну кількість днів до
                                    зміни пароля у ДНІ

en:   Choose a new password.
uk:   Виберіть новий пароль.

en:   Contact the system administrator.
uk:   Зв'яжіться з системним адміністратором.

en:  ...killed.
uk:  ...завершено.

en:  ...terminated.
uk:  ...перервано.

en:  ...waiting for child to terminate.
uk:  ...очікуємо на завершення дочірнього процесу.

en:  [%lds lock]
uk:  [%lds блоковано]

en:  [%lus left]
uk:  [лишилося %lus]

en:  from %.*s
uk:  з %.*s

en:  groups=
uk:  групи=

en: %d failure since last login.
    Last was %s on %s.
     | %d failures since last login.
    Last was %s on %s.
uk[0]: %d помилка з часу останнього входу.
    Останній вхід: %s з %s.
uk[1]: %d помилки з часу останнього входу.
    Останній вхід: %s з %s.
uk[2]: %d помилок з часу останнього входу.
    Останній вхід: %s з %s.

en: %s login:
uk: Запис %s:

en: %s warning: %s's uid %d is greater than SYS_UID_MAX %d
uk: %s попередження: UID %s %d перевищує SYS_UID_MAX %d

en: %s warning: %s's uid %d outside of the UID_MIN %d and UID_MAX %d range.
uk: %s попередження: UID %s %d лежить поза межами діапазону від UID_MIN %d до UID_MAX %d.

en: %s's Password:
uk: Пароль користувача %s:

en: %s: %s
    (Ignored)
uk: %s: %s
    (Проігноровано)

en: %s: %s and %s are mutually exclusive flags
uk: %s: %s і %s є взаємно виключними прапорцями

en: %s: %s does not exist, you cannot use the flags %s or %s
uk: %s: %s не існує, ви не можете скористатися прапорцями %s і %s

en: %s: %s flag is only allowed with the %s flag
uk: %s: прапорець %s можна використовувати лише з прапорцем %s

en: %s: %s home directory (%s) not found
uk: %s: не знайдено домашнього каталогу %s (%s)

en: %s: %s is an invalid shell
uk: %s: %s є некоректною оболонкою

en: %s: %s is neither a directory, nor a symlink.
uk: %s: %s не є ні каталогом, ні символічним посиланням.

en: %s: %s is unchanged
uk: %s: %s не змінено

en: %s: %s killed by signal %d
uk: %s: роботу %s завершено сигналом %d

en: %s: %s mail spool (%s) not found
uk: %s: не знайдено буфера пошти %s (%s)

en: %s: %s not owned by %s, not removing
uk: %s: %s не належить %s, не вилучено

en: %s: %s returned with status %d
uk: %s: %s повернуто керування зі станом %d

en: %s: %s was created, but could not be removed
uk: %s: було створено %s, але його не вдалося вилучити

en: %s: '%s' contains illegal characters
uk: %s: «%s» містить заборонені символи

en: %s: '%s' contains non-ASCII characters
uk: %s: «%s» містить символи поза ASCII

en: %s: '%s' is not a valid group name
uk: %s: «%s» є некоректною назвою групи

en: %s: (line %d, user %s) password not changed
uk: %s: (рядок %d, користувач %s) пароль не змінено

en: %s: (user %s) pam_chauthtok() failed, error:
    %s
uk: %s: (користувач %s) помилка pam_chauthtok(), повідомлення:
    %s

en: %s: (user %s) pam_start failure %d
uk: %s: (користувач %s) помилка pam_start %d

en: %s: -K requires KEY=VALUE
uk: %s: разом із -K слід вказати КЛЮЧ=ЗНАЧЕННЯ

en: %s: -Z cannot be used with --prefix
uk: %s: -Z не можна використовувати разом із --prefix

en: %s: -Z requires SELinux enabled kernel
uk: %s: -Z потребує ядра із увімкненим SELinux

en: %s: -s and -r are incompatible
uk: %s: -s та -r є несумісними

en: %s: Authentication failure
uk: %s: помилка розпізнавання

en: %s: Can't allocate memory, tcb entry for %s not removed.
uk: %s: не вдалося отримати оперативну пам'ять, запис tcb для %s не вилучено.

en: %s: Can't get unique GID (%s). Suppressing additional messages.
uk: %s: не вдалося отримати унікальний GID (%s). Подальші повідомлення придушено.

en: %s: Can't get unique GID (no more available GIDs)
uk: %s: не вдалося отримати унікальний GID (більше немає доступних GID)

en: %s: Can't get unique UID (%s). Suppressing additional messages.
uk: %s: не вдалося отримати унікальний UID (%s). Подальші повідомлення придушено.

en: %s: Can't get unique UID (no more available UIDs)
uk: %s: не вдалося отримати унікальний UID (більше немає доступних UID)

en: %s: Can't get unique subordinate GID range
uk: %s: не вдалося отримати унікальний підлеглий діапазон GID

en: %s: Can't get unique subordinate UID range
uk: %s: не вдалося отримати унікальний підлеглий діапазон UID

en: %s: Can't get unique system GID (%s). Suppressing additional messages.
uk: %s: не вдалося отримати унікальний загальносистемний GID (%s). Подальші повідомлення придушено.

en: %s: Can't get unique system UID (%s). Suppressing additional messages.
uk: %s: не вдалося отримати унікальний загальносистемний UID (%s). Подальші повідомлення придушено.

en: %s: Cannot change mode of %s: %s
uk: %s: не вдалося змінити режим доступу до %s: %s

en: %s: Cannot change owner of %s: %s
uk: %s: не вдалося змінити власника %s: %s

en: %s: Cannot change owners of %s: %s
uk: %s: не вдалося змінити власників %s: %s

en: %s: Cannot create backup file (%s): %s
uk: %s: не вдалося створити файл резервної копії (%s): %s

en: %s: Cannot create directory %s: %s
uk: %s: не вдалося створити каталог %s: %s

en: %s: Cannot create symbolic link %s: %s
uk: %s: не вдалося створити символічне посилання %s: %s

en: %s: Cannot determine your user name.
uk: %s: не вдалося визначити ваше ім'я користувача.

en: %s: Cannot drop privileges: %s
uk: %s: не вдалося скинути привілеї: %s

en: %s: Cannot drop the controlling terminal
uk: %s: не вдалося скинути термінал керування

en: %s: Cannot fork user shell
uk: %s: не вдалося виконати відгалуження оболонки користувача

en: %s: Cannot get the size of %s: %s
uk: %s: не вдалося отримати розмір %s: %s

en: %s: Cannot lstat %s: %s
uk: %s: не вдалося виконати lstat %s: %s

en: %s: Cannot open %s: %s
uk: %s: не вдалося відкрити %s: %s

en: %s: Cannot possibly work without effective root
uk: %s: робота неможлива без отримання ефективних прав root

en: %s: Cannot read symbolic link %s: %s
uk: %s: не вдалося прочитати символічне посилання %s: %s

en: %s: Cannot remove %s: %s
uk: %s: не вдалося вилучити %s: %s

en: %s: Cannot remove directory %s: %s
uk: %s: не вдалося вилучити каталог %s: %s

en: %s: Cannot remove tcb files for %s: %s
uk: %s: не вдалося вилучити файли tcb для %s: %s

en: %s: Cannot remove the content of %s: %s
uk: %s: не вдалося вилучити вміст %s: %s

en: %s: Cannot rename %s to %s: %s
uk: %s: не вдалося перейменувати %s на %s: %s

en: %s: Cannot setup cleanup service.
uk: %s: не вдалося встановити службу чищення.

en: %s: Cannot stat %s: %s
uk: %s: не вдалося виконати stat %s: %s

en: %s: Could not prctl(PR_SET_KEEPCAPS)
uk: %s: не вдалося виконати prctl(PR_SET_KEEPCAPS)

en: %s: Could not set caps
uk: %s: не вдалося встановити можливості

en: %s: Could not seteuid to %d
uk: %s: не вдалося встановити для seteuid %d

en: %s: Emergency: %s's tcb shadow is not a regular file with st_nlink=1.
    The account is left locked.
uk: %s: критична ситуація: shadow tcb %s не є звичайним файлом з st_nlink=1.
    Обліковий запис залишився заблокованим.

en: %s: Encountered error attempting to use preferred GID: %s
uk: %s: під час спроби використання бажаного GID сталася помилка: %s

en: %s: Encountered error attempting to use preferred UID: %s
uk: %s: під час спроби використання бажаного UID сталася помилка: %s

en: %s: Failed to change ownership of the home directory
uk: %s: не вдалося змінити права власності на домашній каталог

en: %s: Failed to create tcb directory for %s
uk: %s: не вдалося створити каталог tcb для %s

en: %s: Failed to get the entry for UID %lu
uk: %s: не вдалося отримати запис для UID %lu

en: %s: Failed to reset fail count for UID %lu
uk: %s: не вдалося скинути кількість помилок для UID %lu

en: %s: Failed to set locktime for UID %lu
uk: %s: не вдалося встановити час блокування для UID %lu

en: %s: Failed to set max for UID %lu
uk: %s: не вдалося встановити максимум для UID %lu

en: %s: Failed to update the entry for UID %lu
uk: %s: не вдалося оновити запис для UID %lu

en: %s: Failed to update the lastlog file
uk: %s: не вдалося оновити файл lastlog

en: %s: Failed to write %s: %s
uk: %s: не вдалося записати %s: %s

en: %s: GID '%lu' already exists
uk: %s: GID «%lu» вже існує

en: %s: GID '%lu' does not exist
uk: %s: GID «%lu» не існує

en: %s: Invalid configuration: GID_MIN (%lu), GID_MAX (%lu)
uk: %s: некоректні налаштування: GID_MIN (%lu), GID_MAX (%lu)

en: %s: Invalid configuration: SUB_GID_MIN (%lu), SUB_GID_MAX (%lu), SUB_GID_COUNT (%lu)
uk: %s: некоректні налаштування: SUB_GID_MIN (%lu), SUB_GID_MAX (%lu), SUB_GID_COUNT (%lu)

en: %s: Invalid configuration: SUB_UID_MIN (%lu), SUB_UID_MAX (%lu), SUB_UID_COUNT (%lu)
uk: %s: некоректні налаштування: SUB_UID_MIN (%lu), SUB_UID_MAX (%lu), SUB_UID_COUNT (%lu)

en: %s: Invalid configuration: SYS_GID_MIN (%lu), GID_MIN (%lu), SYS_GID_MAX (%lu)
uk: %s: некоректні налаштування: SYS_GID_MIN (%lu), GID_MIN (%lu), SYS_GID_MAX (%lu)

en: %s: Invalid configuration: SYS_UID_MIN (%lu), UID_MIN (%lu), SYS_UID_MAX (%lu)
uk: %s: некоректні налаштування: SYS_UID_MIN (%lu), UID_MIN (%lu), SYS_UID_MAX (%lu)

en: %s: Invalid configuration: UID_MIN (%lu), UID_MAX (%lu)
uk: %s: некоректні налаштування: UID_MIN (%lu), UID_MAX (%lu)

en: %s: Invalid entry: %s
uk: %s: некоректний запис: %s

en: %s: Invalid map file %s specified
uk: %s: вказано некоректний файл прив'язки %s

en: %s: Memory allocation failure
uk: %s: помилка під час отримання пам'яті

en: %s: Not a tty
uk: %s: не є терміналом

en: %s: Option -C cannot be used together with option -S
uk: %s: параметр -C не можна використовувати разом із параметром -S

en: %s: Options -C and -S require option -u to specify the user
uk: %s: параметри -C і -S потребують параметра -u для визначення користувача

en: %s: Out of memory. Cannot find group '%s'.
uk: %s: бракує пам'яті. Не вдалося знайти групу «%s».

en: %s: Out of memory. Cannot update %s.
uk: %s: бракує пам'яті. Не вдалося оновити %s.

en: %s: PAM modules requesting echoing are not supported.
uk: %s: підтримки відлуння запитів щодо модулів PAM не передбачено.

en: %s: Permission denied.
uk: %s: у доступі відмовлено.

en: %s: Selected uid(s) are higher than LASTLOG_UID_MAX (%lu),
    	the output might be incorrect.
uk: %s: вибрані uid є більшими за LASTLOG_UID_MAX (%lu),
    	виведені дані можуть бути некоректними.

en: %s: Selected uid(s) are higher than LASTLOG_UID_MAX (%lu),
    	they will not be updated.
uk: %s: вибрані uid є більшими за LASTLOG_UID_MAX (%lu),
    	їх не буде оновлено

en: %s: Suspiciously long symlink: %s
uk: %s: підозріливо довге символічне посилання: %s

en: %s: The previous home directory (%s) was not a directory. It is not removed and no home directories are created.
uk: %s: попередній домашній каталог (%s) не є каталогом. Його не вилучено, і не створено домашніх каталогів.

en: %s: Try again later
uk: %s: спробуйте знову пізніше

en: %s: UID %lu is not unique
uk: %s: UID %lu не є унікальним

en: %s: UID '%lu' already exists
uk: %s: UID «%lu» вже існує

en: %s: Unknown user or range: %s
uk: %s: невідомий користувач або діапазон: %s

en: %s: Warning, user %s has no tcb shadow file.
uk: %s: попередження, у користувача %s немає файла shadow tcb.

en: %s: Warning: %s does not exist
uk: %s: попередження: %s не існує

en: %s: Warning: %s is not executable
uk: %s: попередження: %s не є виконуваним

en: %s: Warning: missing or non-executable shell '%s'
uk: %s: попередження: не знайдено оболонку або вказано непридатну до виконання оболонку «%s»

en: %s: You are not authorized to su at that time
uk: %s: вас не уповноважено на доступ до su цього разу

en: %s: You may not view or modify password information for %s.
uk: %s: ви не можете переглядати та змінювати дані щодо паролів для %s.

en: %s: can not get previous SELinux process context: %s
uk: %s: не вдалося отримати попередній контекст процесу SELinux: %s

en: %s: can't create group
uk: %s: не вдалося створити групу

en: %s: can't create subordinate group IDs
uk: %s: не вдалося створити ідентифікатори підлеглих груп

en: %s: can't create subordinate user IDs
uk: %s: не вдалося створити ідентифікатори підлеглих користувачів

en: %s: can't create user
uk: %s: не вдалося створити запис користувача

en: %s: can't find subordinate group range
uk: %s: не вдалося знайти підлеглий діапазон груп

en: %s: can't find subordinate user range
uk: %s: не вдалося знайти підлеглий діапазон користувачів

en: %s: can't restore %s: %s (your changes are in %s)
uk: %s: не вдалося відновити %s: %s (ваші зміни у %s)

en: %s: can't work with tcb enabled
uk: %s: не можна працювати з увімкненим tcb

en: %s: cannot access chroot directory %s: %s
uk: %s: не вдалося отримати доступ до каталогу chroot %s: %s

en: %s: cannot create directory %s
uk: %s: не вдалося створити каталог %s

en: %s: cannot create directory for defaults file
uk: %s: не вдалося створити каталог для файла з типовими значеннями

en: %s: cannot create new defaults file: %s
uk: %s: не вдалося створити файл із типовими значеннями: %s

en: %s: cannot delete %s
uk: %s: не вдалося вилучити %s

en: %s: cannot lock %s.
uk: %s: не вдалося заблокувати %s.

en: %s: cannot lock %s; try again later.
uk: %s: не вдалося заблокувати %s; повторіть пізніше.

en: %s: cannot open %s
uk: %s: не вдалося відкрити %s

en: %s: cannot open new defaults file
uk: %s: не вдалося відкрити новий файл із типовими значеннями

en: %s: cannot remove entry %lu from %s
uk: %s: не вдалося вилучити запис %lu з %s

en: %s: cannot remove entry '%s' from %s
uk: %s: не вдалося вилучити запис «%s» з %s

en: %s: cannot remove the primary group of user '%s'
uk: %s: не можна вилучати основну групу користувача «%s»

en: %s: cannot rename directory %s to %s
uk: %s: не вдалося перейменувати каталог з %s на %s

en: %s: cannot reset SELinux file creation context
uk: %s: не вдалося скинути контекст створення файла SELinux

en: %s: cannot set SELinux context for home directory %s
uk: %s: не вдалося встановити контекст SELinux для домашнього каталогу %s

en: %s: cannot set SELinux context for mailbox file %s
uk: %s: не вдалося встановити контекст SELinux для файла поштової скриньки %s

en: %s: cannot sort entries in %s
uk: %s: не вдалося упорядкувати записи у %s

en: %s: cannot update the entry of user %s (not in the passwd database)
uk: %s: не вдалося оновити запис користувача %s (немає у базі даних passwd)

en: %s: conversation type %d not supported.
uk: %s: підтримки типу обміну даними %d не передбачено.

en: %s: couldn't open process setgroups: %s
uk: %s: не вдалося відкрити setgroups процесу: %s

en: %s: directory %s exists
uk: %s: каталог %s вже існує

en: %s: do not include "l" with other flags
uk: %s: не використовуйте «l» з іншими прапорцями

en: %s: error changing fields
uk: %s: помилка під час спроби змінити поля

en: %s: error detected, changes ignored
uk: %s: виявлено помилку, зміни проігноровано

en: %s: error removing directory %s
uk: %s: помилка вилучення каталогу %s

en: %s: error removing subvolume %s
uk: %s: помилка під час спроби вилучення підтому %s

en: %s: error while duplicating string %s
uk: %s: помилка під час спроби дублювати рядок %s

en: %s: error while duplicating string in BTRFS check %s
uk: %s: помилка під час дублювання рядка у перевірці BTRFS %s

en: %s: error: cannot move subvolume from %s to %s - different device
uk: %s: помилка: не вдалося пересунути підлеглий том з %s до %s — різні пристрої

en: %s: failed to add gid range %lu-%lu to '%s'
uk: %s: не вдалося додати діапазон GID %lu-%lu до «%s»

en: %s: failed to add uid range %lu-%lu to '%s'
uk: %s: не вдалося додати діапазон UID %lu-%lu до «%s»

en: %s: failed to allocate memory: %s
uk: %s: не вдалося отримати пам'ять: %s

en: %s: failed to change the mode of %s to 0600
uk: %s: не вдалося змінити режим доступу %s на 0600

en: %s: failed to close the faillog file for UID %lu: %s
uk: %s: не вдалося закрити файл faillog для UID %lu: %s

en: %s: failed to close the lastlog file for UID %lu: %s
uk: %s: не вдалося закрити файл lastlog для UID %lu: %s

en: %s: failed to copy the faillog entry of user %lu to user %lu: %s
uk: %s: не вдалося скопіювати запис faillog користувача %lu до користувача %lu: %s

en: %s: failed to copy the lastlog entry of user %lu to user %lu: %s
uk: %s: не вдалося скопіювати запис lastlog користувача %lu до користувача %lu: %s

en: %s: failed to create BTRFS subvolume: %s
uk: %s: не вдалося створити підтом BTRFS: %s

en: %s: failed to crypt password with previous salt: %s
uk: %s: не вдалося зашифрувати пароль за допомогою попереднього базового значення: %s

en: %s: failed to crypt password with salt '%s': %s
uk: %s: не вдалося зашифрувати пароль з базою «%s»: %s

en: %s: failed to drop privileges (%s)
uk: %s: не вдалося скинути привілеї (%s)

en: %s: failed to find tcb directory for %s
uk: %s: не вдалося знайти каталог tcb для %s

en: %s: failed to open the faillog file for UID %lu: %s
uk: %s: не вдалося відкрити файл faillog для UID %lu: %s

en: %s: failed to open the lastlog file for UID %lu: %s
uk: %s: не вдалося відкрити файл lastlog для UID %lu: %s

en: %s: failed to prepare new %s entry
uk: %s: не вдалося приготувати новий запис %s

en: %s: failed to prepare the new %s entry
uk: %s: не вдалося приготувати новий запис %s

en: %s: failed to prepare the new %s entry '%s'
uk: %s: не вдалося приготувати новий запис %s «%s»

en: %s: failed to read setgroups: %s
uk: %s: не вдалося прочитати setgroups: %s

en: %s: failed to remove %s
uk: %s: не вдалося вилучити %s

en: %s: failed to remove gid range %lu-%lu from '%s'
uk: %s: не вдалося вилучити діапазон GID %lu-%lu з «%s»

en: %s: failed to remove uid range %lu-%lu from '%s'
uk: %s: не вдалося вилучити діапазон UID %lu-%lu з «%s»

en: %s: failed to reset the faillog entry of UID %lu: %s
uk: %s: не вдалося скинути запис faillog UID %lu: %s

en: %s: failed to reset the lastlog entry of UID %lu: %s
uk: %s: не вдалося скинути запис lastlog UID %lu: %s

en: %s: failed to reset the tallylog entry of user "%s"
uk: %s: не вдалося скинути запис tallylog користувача «%s»

en: %s: failed to seek setgroups: %s
uk: %s: не вдалося виконати позиціювання у setgroups: %s

en: %s: failed to setgroups %s policy: %s
uk: %s: не вдалося встановити правила setgroups %s: %s

en: %s: failed to unlock %s
uk: %s: не вдалося розблокувати %s

en: %s: failure forking: %s
uk: %s: помилка відгалуження: %s

en: %s: failure forking: %s
uk: %s: помилка відгалуження: %s

en: %s: failure while closing read-only %s
uk: %s: помилка під час спроби закрити придатний лише до читання %s

en: %s: failure while writing changes to %s
uk: %s: помилка під час спроби записати зміни до %s

en: %s: fields too long
uk: %s: поля занадто довгі

en: %s: gid range [%lu-%lu) -> [%lu-%lu) not allowed
uk: %s: діапазон gid [%lu-%lu) -> [%lu-%lu) заборонено

en: %s: group %s exists - if you want to add this user to that group, use -g.
uk: %s: група %s існує - якщо ви бажаєте додати користувача до цієї групи, скористайтеся -g.

en: %s: group %s is the primary group of another user and is not removed.
uk: %s: група %s є основною групою іншого користувача, її не буде вилучено.

en: %s: group %s not removed because it has other members.
uk: %s: групу %s не вилучено, оскільки у ній є інші учасники.

en: %s: group %s not removed because it is not the primary group of user %s.
uk: %s: групу %s не вилучено, оскільки вона не є основною групою користувача %s.

en: %s: group '%s' already exists
uk: %s: група «%s» вже існує

en: %s: group '%s' does not exist
uk: %s: групи «%s» не існує

en: %s: group '%s' does not exist in %s
uk: %s: групи «%s» у %s не існує

en: %s: group '%s' is a shadow group, but does not exist in /etc/group
uk: %s: група «%s» є прихованою групою, але її запису немає в /etc/group

en: %s: home directory "%s" must be mounted on BTRFS
uk: %s: домашній каталог «%s» має бути змонтовано на BTRFS

en: %s: homedir must be an absolute path
uk: %s: домашній каталог має бути абсолютним шляхом

en: %s: invalid base directory '%s'
uk: %s: некоректна базовий каталог «%s»

en: %s: invalid comment '%s'
uk: %s: некоректний коментар «%s»

en: %s: invalid date '%s'
uk: %s: некоректна дата «%s»

en: %s: invalid field '%s'
uk: %s: некоректне поле «%s»

en: %s: invalid group ID '%s'
uk: %s: некоректний ідентифікатор групи «%s»

en: %s: invalid group name '%s'
uk: %s: некоректна назва групи «%s»

en: %s: invalid home directory '%s'
uk: %s: некоректна домашня тека «%s»

en: %s: invalid home phone: '%s'
uk: %s: некоректний домашній телефон: «%s»

en: %s: invalid name: '%s'
uk: %s: некоректне ім'я: «%s»

en: %s: invalid numeric argument '%s'
uk: %s: некоректний числовий аргумент «%s»

en: %s: invalid room number: '%s'
uk: %s: некоректний номер кімнати: «%s»

en: %s: invalid shell '%s'
uk: %s: некоректна оболонка «%s»

en: %s: invalid subordinate gid range '%s'
uk: %s: некоректний діапазон підлеглих GID «%s»

en: %s: invalid subordinate uid range '%s'
uk: %s: некоректний діапазон підлеглих UID «%s»

en: %s: invalid user ID '%s'
uk: %s: некоректний ідентифікатор користувача «%s»

en: %s: invalid user name '%s': use --badname to ignore
uk: %s: некоректне ім'я користувача «%s»: скористайтеся --badname, щоб проігнорувати

en: %s: invalid work phone: '%s'
uk: %s: некоректний робочий телефон: «%s»

en: %s: kernel doesn't support setgroups restrictions
uk: %s: у ядрі не передбачено підтримки обмежень setgroups

en: %s: line %d: can't create group
uk: %s: рядок %d: не вдалося створити групу

en: %s: line %d: can't create user
uk: %s: рядок %d: не вдалося створити запис користувача

en: %s: line %d: can't update entry
uk: %s: рядок %d: не вдалося оновити запис

en: %s: line %d: can't update password
uk: %s: рядок %d: не вдалося оновити пароль

en: %s: line %d: chown %s failed: %s
uk: %s: рядок %d: помилка зміни власника %s: %s

en: %s: line %d: failed to prepare the new %s entry '%s'
uk: %s: рядок %d: не вдалося приготувати новий запис %s «%s»

en: %s: line %d: group '%s' does not exist
uk: %s: рядок %d: запису групи «%s» не існує

en: %s: line %d: homedir must be an absolute path
uk: %s: рядок %d: домашній каталог має бути вказано як абсолютний шлях

en: %s: line %d: invalid line
uk: %s: рядок %d: некоректний рядок

en: %s: line %d: line too long
uk: %s: рядок %d: рядок занадто довгий

en: %s: line %d: missing new password
uk: %s: рядок %d: бракує нового пароля

en: %s: line %d: mkdir %s failed: %s
uk: %s: рядок %d: помилка під час створення каталогу %s: %s

en: %s: line %d: user '%s' does not exist
uk: %s: рядок %d: запису користувача «%s» не існує

en: %s: line %d: user '%s' does not exist in %s
uk: %s: рядок %d: користувача «%s» не існує у %s

en: %s: line too long in %s: %s...
uk: %s: надто довгий рядок у %s: %s...

en: %s: malformed password data obtained for user %s
uk: %s: помилкове форматування даних пароля, отриманих для користувача %s

en: %s: multiple --root options
uk: %s: декілька параметрів --root

en: %s: must be run from a terminal
uk: %s: має бути запущено з термінала

en: %s: name with non-ASCII characters: '%s'
uk: %s: ім'я з символами поза ASCII: «%s»

en: %s: no alternative shadow file allowed when USE_TCB is enabled.
uk: %s: не можна використовувати файл прихованих паролів, якщо увімкнено USE_TCB.

en: %s: no changes
uk: %s: без змін

en: %s: no options
uk: %s: немає параметрів

en: %s: not removing directory %s (would remove home of user %s)
uk: %s: не видалено теку %s (можна вилучити домашній каталог користувача %s)

en: %s: nscd did not terminate normally (signal %d)
uk: %s: роботу nscd не завершено штатно (сигнал %d)

en: %s: nscd exited with status %d
uk: %s: роботу nscd завершено зі станом %d

en: %s: only root can use the -g/--group option
uk: %s: лише root може використовувати параметр -g/--group

en: %s: open of %s failed: %s
uk: %s: помилка під час спроби відкрити %s: %s

en: %s: option '%s' requires an argument
uk: %s: до параметра «%s» слід додати аргумент

en: %s: options %s and %s conflict
uk: %s: конфлікт параметрів %s і %s

en: %s: out of memory
uk: %s: брак пам'яті

en: %s: pam_start: error %d
uk: %s: pam_start: помилка %d

en: %s: password changed.
uk: %s: пароль змінено.

en: %s: rename: %s: %s
uk: %s: перейменування: %s: %s

en: %s: repository %s not supported
uk: %s: підтримки сховища %s не передбачено

en: %s: room number with non-ASCII characters: '%s'
uk: %s: номер кімнати із символами поза ASCII: «%s»

en: %s: root is not authorized by SELinux to change the password of %s
uk: %s: root не уповноважено SELinux не зміну пароля %s

en: %s: shadow group passwords required for -A
uk: %s: для -A слід вказати приховані паролі груп

en: %s: shadow passwords required for -e
uk: %s: для -e слід вказати приховані паролі

en: %s: shadow passwords required for -e and -f
uk: %s: приховані паролі потрібні для -e і -f

en: %s: shadow passwords required for -f
uk: %s: для -f слід вказати приховані паролі

en: %s: signal malfunction
uk: %s: помилкова роботу сигналів

en: %s: signal masking malfunction
uk: %s: помилкова робота маскування сигналу

en: %s: subuid overflow detected.
uk: %s: виявлено переповнення subuid.

en: %s: the %s configuration in %s will be ignored
uk: %s: налаштування %s у %s буде проігноровано

en: %s: the -L, -p, and -U flags are exclusive
uk: %s: прапорці -L, -p і -U є взаємно виключними

en: %s: the -c, -e, and -m flags are exclusive
uk: %s: прапорці -c, -e і -m є взаємно виключними

en: %s: the files have been updated
uk: %s: файли було оновлено

en: %s: the shadow password file is not present
uk: %s: не вдалося відкрити файл прихованих паролів

en: %s: too many groups specified (max %d).
uk: %s: вказано забагато груп (макс %d).

en: %s: uid range [%lu-%lu) -> [%lu-%lu) not allowed
uk: %s: діапазон uid [%lu-%lu) -> [%lu-%lu) заборонено

en: %s: unable to chroot to directory %s: %s
uk: %s: не вдалося виконати chroot до каталогу %s: %s

en: %s: unexpected argument: %s
uk: %s: неочікуваний аргумент: %s

en: %s: unknown user %s
uk: %s: невідомий користувач %s

en: %s: unlink: %s: %s
uk: %s: скасування посилання: %s: %s

en: %s: unlocking the password would result in a passwordless account.
    You should set a password with usermod -p to unlock the password of this account.
uk: %s: розблокування пароля призведе до отримання облікового запису без пароля.
    Вам слід встановити пароль за допомогою usermod -p, щоб розблокувати пароль для цього облікового запису.

en: %s: unlocking the user's password would result in a passwordless account.
    You should set a password with usermod -p to unlock this user's password.
uk: %s: розблокування пароля користувача призведе до отримання облікового запису без пароля
    Вам слід встановити пароль за допомогою usermod -p, щоб розблокувати пароль цього користувача.

en: %s: unsupported crypt method: %s
uk: %s: непідтримуваний метод шифрування: %s

en: %s: user %s is currently logged in
uk: %s: користувач %s зараз працює у системі

en: %s: user %s is currently used by process %d
uk: %s: користувача %s зараз використовує процес %d

en: %s: user '%s' already exists
uk: %s: запис користувача «%s» вже існує

en: %s: user '%s' already exists in %s
uk: %s: запис користувача «%s» вже існує у %s

en: %s: user '%s' does not exist
uk: %s: запису користувача «%s» не існує

en: %s: user '%s' does not exist in %s
uk: %s: користувача «%s» у %s не існує

en: %s: user '%s' is already a member of '%s'
uk: %s: користувач «%s» вже є учасником «%s»

en: %s: user '%s' is not a member of '%s'
uk: %s: користувач «%s» не є учасником «%s»

en: %s: warning: %s not owned by %s
uk: %s: попередження: %s не належить %s

en: %s: warning: can't remove %s: %s
uk: %s: попередження: не вдалося вилучити %s: %s

en: %s: warning: chmod on `%s' failed: %m
uk: %s: попередження: не вдалося змінити режим доступу на «%s»: %m

en: %s: warning: chown on '%s' failed: %m
uk: %s: попередження: не вдалося змінити власника на «%s»: %m

en: %s: warning: chown on `%s' failed: %m
uk: %s: попередження: не вдалося змінити власника на «%s»: %m

en: %s: warning: failed to completely remove old home directory %s
uk: %s: увага: не вдалося повністю вилучити старий домашній каталог %s

en: %s: warning: the home directory %s already exists.
    %s: Not copying any file from skel directory into it.
uk: %s: попередження: домашній каталог %s вже існує.
    %s: файли із каталогу skel не буде скопійовано до домашнього каталогу.

en: %s: warning: the user name %s to %s SELinux user mapping failed.
uk: %s: попередження: не вдалося виконати прив'язку імені користувача %s до користувача %s.

en: %s: warning: the user name %s to SELinux user mapping removal failed.
uk: %s: попередження: не вдалося вилучити прив'язку імені користувача %s до користувача SELinux.

en: %s: write to %s failed: %s
uk: %s: помилка під час спроби записати %s: %s

en: %s: your groupname does not match your username
uk: %s: ваша назва групи не відповідає вашому імені користувача

en: (Enter your own password)
uk: (Введіть ваш пароль)

en: **Never logged in**
uk: **Ніколи не входив**

en: Access to su to that account DENIED.
uk: Доступ цього користувача до su ЗАБОРОНЕНО.

en: Account Expiration Date (YYYY-MM-DD)
uk: Дата прострочення облікового запису (РРРР-ММ-ДД)

en: Account expires						:
uk: Строк дії облікового запису завершується:

en: Actions:
uk: Дії:

en: Adding user %s to group %s
uk: Додаємо нового користувача %s до групи %s

en: Bad password: %s.
uk: Поганий пароль: %s.

en: Can't change root directory to '%s'
uk: Не вдалося змінити кореневий каталог на «%s»

en: Cannot add SELinux user mapping
uk: Не вдалося додати прив'язку користувача SELinux

en: Cannot begin SELinux transaction
uk: Не вдалося розпочати операцію SELinux

en: Cannot change ID to root.
uk: Не вдалося змінити ідентифікатор на root.

en: Cannot commit SELinux transaction
uk: Не вдалося внести операцію SELinux

en: Cannot create SELinux login mapping for %s
uk: Не вдалося створити прив'язку облікового запису SELinux для %s

en: Cannot create SELinux management handle
uk: Не вдалося створити дескриптор керування SELinux

en: Cannot create SELinux user key
uk: Не вдалося створити ключ користувача SELinux

en: Cannot establish SELinux management connection
uk: Не вдалося встановити з'єднання керування SELinux

en: Cannot execute %s
uk: Не вдалося виконати %s

en: Cannot execute %s
uk: Не вдалося виконати %s

en: Cannot find user (%s)
uk: Не вдалося знайти користувача (%s)

en: Cannot init SELinux management
uk: Не вдалося ініціалізувати керування SELinux

en: Cannot modify SELinux user mapping
uk: Не вдалося змінити прив'язку користувача SELinux

en: Cannot open audit interface - aborting.
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс рецензування - перериваємо обробку.

en: Cannot open audit interface.
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс рецензування.

en: Cannot read SELinux policy store
uk: Не вдалося виконати читання правил SELinux зі сховища

en: Cannot verify the SELinux user
uk: Не вдалося пройти перевірку користувача SELinux

en: Changing password for %s
uk: Зміна пароля для %s

en: Changing the aging information for %s
uk: Змінюємо дані щодо застарівання для %s

en: Changing the login shell for %s
uk: Змінюємо оболонку входу для %s

en: Changing the password for group %s
uk: Зміна пароля для групи %s

en: Changing the user information for %s
uk: Зміна інформації про користувача %s

en: Could not add login mapping for %s
uk: Не вдалося додати прив'язку входу для %s

en: Could not allocate space for config info.
uk: Не вдалося отримати пам'ять для даних налаштувань.

en: Could not delete login mapping for %s
uk: Не вдалося вилучити mapping входу для %s

en: Could not modify login mapping for %s
uk: Не вдалося змінити прив'язку облікового запису для %s

en: Could not query seuser for %s
uk: Не вдалося опитати seuser для %s

en: Could not set SELinux user for %s
uk: Не вдалося встановити користувача SELinux для %s

en: Could not set name for %s
uk: Не вдалося вказати назву %s

en: Could not set sename for %s
uk: Не вдалося встановити sename для %s

en: Couldn't get file context
uk: Не вдалося отримати контекст файла

en: Couldn't lock file
uk: Не вдалося блокувати файл

en: Couldn't make backup
uk: Не вдалося зробити резервну копію

en: Creating mailbox file
uk: Створюємо файл поштової скриньки

en: Enter the new password (minimum of %d characters)
    Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
uk: Введіть новий пароль (мінімум %d символів)
    Будь ласка, скористайтеся комбінацією великих і малих літер та цифр.

en: Enter the new password (minimum of %d, maximum of %d characters)
    Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
uk: Введіть новий пароль (від %d до %d символів)
    Будь ласка, скористайтеся комбінацією великих і малих літер та цифр.

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
uk: Введіть нове значення або натисніть ENTER для типового значення

en: Entering System Maintenance Mode
uk: Входимо у режим відновлення системи

en: Except for the -A and -M options, the options cannot be combined.
uk: Окрім параметрів -A і -M, параметри не можна поєднувати.

en: Full Name
uk: Ім'я повністю

en: Group 'mail' not found. Creating the user mailbox file with 0600 mode.
uk: Групу "mail" не знайдено. Поштова скринька користувача буде створено із правами доступу 0600

en: Home Phone
uk: Домашній телефон

en: Incorrect password for %s.
uk: Помилковий пароль для %s.

en: Invalid ENCRYPT_METHOD value: '%s'.
    Defaulting to DES.
uk: Некоректне значення ENCRYPT_METHOD: «%s».
    Типовим є значення DES.

en: Invalid login time
uk: Некоректний час для входу

en: Invalid member username %s
uk: Некоректне ім'я користувача учасника, %s

en: Invalid password.
uk: Некоректний пароль.

en: Invalid root directory '%s'
uk: Некоректний кореневий каталог «%s»

en: Last Password Change (YYYY-MM-DD)
uk: Остання зміна пароля (РРРР-ММ-ДД)

en: Last login: %s on %s
uk: Останній вхід до системи: %s на %s

en: Last password change					:
uk: Остання зміна пароля					:

en: Login       Failures Maximum Latest                   On
uk: Запис       Помилок Максимум Останнє                 На

en: Login Shell
uk: Оболонка входу

en: Login incorrect
uk: Некоректний запис

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Прив'язку входу для %s визначено у правилах, не вдалося вилучити

en: Login mapping for %s is not defined, OK if default mapping was used
uk: Прив'язку облікового запису для %s не визначено. Це нормально, якщо використано типову прив'язку

en: Maximum Password Age
uk: Максимальний вік пароля

en: Maximum number of days between password change		: %ld
uk: Максимальна кількість днів між змінами паролю		: %ld

en: Maximum number of tries exceeded (%u)
uk: Перевищено максимальну кількість спроб входу (%u)

en: Minimum Password Age
uk: Мінімальний вік пароля

en: Minimum number of days between password change		: %ld
uk: Мінімальна кількість днів між змінами паролю		: %ld

en: Multiple entries named '%s' in %s. Please fix this with pwck or grpck.
uk: Виявлено декілька записів із назвою «%s» у %s. Будь ласка, виправте це за допомогою pwck або grpck.

en: New Password:
uk: Новий пароль:

en: New password:
uk: Новий пароль:

en: No
uk: Ні

en: No directory, logging in with HOME=/
uk: Немає каталогу, входимо з HOME=/

en: No mail.
uk: Пошти немає.

en: No passwd entry for user '%s'
uk: Немає запису passwd для користувача «%s»

en: No password entry for 'root'
uk: Бракує запису пароля для «root»

en: No password file
uk: Немає файлу паролів

en: Number of days of warning before password expires	: %ld
uk: Кількість днів для попередження про прострочення паролю	: %ld

en: Old password:
uk: Старий пароль:

en: Other
uk: Інше

en: Password Expiration Warning
uk: Попередження про прострочення пароля

en: Password Inactive
uk: Пароль неактивний

en: Password authentication bypassed.
uk: Розпізнавання за паролем обійдено.

en: Password expires					:
uk: Пароль стає простроченим					:

en: Password field is empty, this is forbidden for all accounts.
uk: Поле пароля є порожнім. Це заборонено для усіх облікових записів.

en: Password field is empty, this is forbidden for super-user.
uk: Поле пароля є порожнім Це заборонено для надкористувача.

en: Password inactive					:
uk: Пароль неактивний					:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Please enter your OWN password as authentication.
uk: Будь ласка, введіть ваш власний пароль для розпізнавання.

en: Re-enter new password:
uk: Повторіть новий пароль:

en: Removing user %s from group %s
uk: Вилучаємо користувача %s з групи %s

en: Room Number
uk: Номер кімнати

en: SELinux policy not managed
uk: Правила SELinux не є керованими

en: Session terminated, terminating shell...
uk: Сеанс перервано, перериваємо роботу оболонки...

en: Setting mailbox file permissions
uk: Встановлюємо права доступу на файл поштової скриньки

en: TIOCSCTTY failed
uk: Помилка TIOCSCTTY

en: TIOCSCTTY failed on %s
uk: Помилка TIOCSCTTY на %s

en: The options cannot be combined.
uk: Ці параметри не можна поєднувати.

en: The password for %s cannot be changed yet.
uk: Пароль для %s ще не можна міняти.

en: The password for %s cannot be changed.
uk: Пароль для %s не може бути змінений.

en: The password for %s is unchanged.
uk: Пароль для %s не змінено.

en: They don't match; try again
uk: Паролі не збігаються; спробуйте знову

en: They don't match; try again.
uk: Паролі не збігаються; спробуйте знову.

en: Too many logins.
uk: Забагато входів.

en: Try again.
uk: Спробуйте ще.

en: Unable to cd to '%s'
uk: Не вдалося перейти до теки «%s»

en: Unable to change owner or mode of tty stdin: %s
uk: Не вдалося змінити власника або режим доступу до стандартного джерела вхідних даних tty: %s

en: Unable to determine your tty name.
uk: Не вдалося визначити назву вашого термінала.

en: Unable to generate a salt from setting "%s", check your settings in ENCRYPT_METHOD and the corresponding configuration for your selected hash method.
uk: Не вдалося створити базу випадковості з параметра «%s», перевірте параметри у ENCRYPT_METHOD і відповідні налаштування для вибраного вами методу хешування.

en: Usage: %s [-p] [name]
uk: Користування: %s [-p] [ім'я]

en: Usage: %s [option] GROUP
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметр] ГРУПА
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри]
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] GROUP
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] ГРУПА
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] LOGIN
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] ОБЛІКОВИЙ_ЗАПИС
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] LOGIN
           %s -D
           %s -D [options]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] ЗАПИС
           %s -D
           %s -D [параметри]
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] [LOGIN]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] [ОБЛІКОВИЙ_ЗАПИС]
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] [action]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] [дія]
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] [group [gshadow]]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] [група [gshadow]]
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] [group]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] [група]
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] [passwd [shadow]]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] [пароль [прихованість]]
    
    Параметри:

en: Usage: %s [options] [passwd]
    
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] [пароль]
    
    Параметри:

en: Usage: id [-a]
uk: Користування: id [-a]

en: Usage: logoutd
uk: Користування: logoutd

en: Usage: newgrp [-] [group]
uk: Користування: newgrp [-] [група]

en: Usage: sg group [[-c] command]
uk: Користування: sg група [[-c] команда]

en: Usage: su [options] [-] [username [args]]
    
    Options:
      -c, --command COMMAND         pass COMMAND to the invoked shell
      -h, --help                    display this help message and exit
      -, -l, --login                make the shell a login shell
      -m, -p,
      --preserve-environment        do not reset environment variables, and
                                    keep the same shell
      -s, --shell SHELL             use SHELL instead of the default in passwd
    
    If no username is given, assume root.
uk: Користування: su [параметри] [-] [користувач [аргументи]]
    
    Параметри:
      -c, --command КОМАНДА     передати КОМАНДУ запущеній оболонці
      -h, --help                вивести це довідкове повідомлення та вийти
      -, -l, --login            зробити оболонку вхідною
      -m, -p,
      --preserve-environment    не скидати змінні середовища і залишити
                                таку саму оболонку
      -s, --shell ОБОЛОНКА      використати ОБОЛОНКУ замість вказаної у passwd
    
    Якщо не вказано імені користувача, буде використано користувача root.

en: Username                Port     Latest
uk: Користувач              Порт     Останній вхід

en: Username         Port     From%*sLatest
uk: Користувач       Порт     З%*sОстанній вхід

en: Warning: login re-enabled after temporary lockout.
uk: Попередження: можливість входу поновлено після тимчасового блокування.

en: Warning: too many groups
uk: Попередження: забагато груп

en: Warning: unknown group %s
uk: Попередження: невідома група %s

en: Work Phone
uk: Робочий телефон

en: You are not authorized to su %s
uk: Вас не уповноважено на використання su %s

en: You have mail.
uk: Для вас є пошта.

en: You have modified %s.
    You may need to modify %s for consistency.
    Please use the command '%s' to do so.
uk: У вас змінено %s.
    Можливо, вам слід внести зміни до %s для забезпечення однорідності.
    Будь ласка, скористайтеся для цього командою «%s».

en: You have new mail.
uk: Ви отримали нову пошту.

en: You may not change $%s
uk: Ви не можете змінити $%s

en: You may not change the shell for '%s'.
uk: Ви не можете змінити оболонку для «%s».

en: You must change your password.
uk: Вам слід змінити ваш пароль.

en: Your login has expired.
uk: Строк дії вашого облікового запису вичерпано.

en: Your password has expired.
uk: Термін дії вашого паролю вичерпано.

en: Your password is inactive.
uk: Ваш пароль є неактивним.

en: Your password will expire in %ld days.
uk: Ваш пароль буде прострочено за %ld днів.

en: Your password will expire today.
uk: Ваш пароль буде прострочено сьогодні.

en: Your password will expire tomorrow.
uk: Ваш пароль буде прострочено завтра.

en: a palindrome
uk: паліндром

en: add group '%s' in %s?
uk: додати групу «%s» до %s?

en: add user '%s' in %s?
uk: додати користувача «%s» до %s?

en: case changes only
uk: тільки зміна регістру

en: configuration error - cannot parse %s value: '%d'
uk: помилка у налаштуваннях — не вдалося обробити значення %s: «%d»

en: configuration error - cannot parse %s value: '%s'
uk: помилка налаштувань - не вдалося обробити значення %s: «%s»

en: configuration error - unknown item '%s' (notify administrator)
uk: помилка у налаштуваннях - невідомий запис «%s» (повідомте адміністратора)

en: create tcb directory for %s?
uk: створити каталог tcb для %s?

en: crypt method not supported by libcrypt? (%s)
uk: Підтримку методу шифрування не передбачено у libcrypt? (%s)

en: delete administrative member '%s'?
uk: вилучити адміністратора «%s»?

en: delete line '%s'?
uk: вилучити рядок «%s»?

en: delete member '%s'?
uk: вилучити учасника «%s»?

en: duplicate group entry
uk: дублювання запису групи

en: duplicate password entry
uk: дублювання запису у файлі паролів

en: duplicate shadow group entry
uk: дублювання запису у файлі прихованих груп

en: duplicate shadow password entry
uk: дублювання запису у файлі прихованих паролів

en: failed to change mailbox owner
uk: не вдалося змінити власника поштової скриньки

en: failed to create backup file
uk: не вдалося створити файл резервної копії

en: failed to create scratch directory
uk: не вдалося створити тимчасовий каталог

en: failed to create tcb directory for %s
uk: не вдалося створити каталог tcb для %s

en: failed to drop privileges
uk: не вдалося скинути привілеї

en: failed to gain privileges
uk: не вдалося набути привілеї

en: failed to open scratch file
uk: не вдалося відкрити тимчасовий файл

en: failed to rename mailbox
uk: не вдалося перейменувати поштову скриньку

en: failed to stat edited file
uk: не вдалося отримати статистичні дані редагованого файла

en: failed to unlink scratch file
uk: не вдалося скасувати символічне посилання на тимчасовий файл

en: group %s has an entry in %s, but its password field in %s is not set to 'x'
uk: група %s містить запис у %s, але її поле пароля у %s не встановлено у значення «x»

en: group %s: no user %s
uk: група %s: немає користувача %s

en: invalid group ID '%lu'
uk: некоректний ідентифікатор групи «%lu»

en: invalid group file entry
uk: некоректний запис у файлі груп

en: invalid group name '%s'
uk: некоректна назва групи «%s»

en: invalid password file entry
uk: некоректний запис у файлі паролів

en: invalid shadow group file entry
uk: некоректний запис у файлі прихованих груп

en: invalid shadow password file entry
uk: некоректний запис у файлі прихованих паролів

en: invalid user ID '%lu'
uk: некоректний ідентифікатор користувача «%lu»

en: invalid user name '%s': use --badname to ignore
uk: некоректне ім'я користувача «%s»: скористайтеся --badname, щоб ігнорувати

en: login time exceeded
uk: вичерпано час для входу

en: login:
uk: запис:

en: login: PAM Failure, aborting: %s
uk: login: помилка PAM, перервано: %s

en: login: abort requested by PAM
uk: login: система PAM запросила переривання

en: never
uk: ніколи

en: no change
uk: без змін

en: no matching group file entry in %s
uk: немає відповідного запису файла груп у %s

en: no matching password file entry in %s
uk: немає відповідного запису у файлі паролів %s

en: no tcb directory for %s
uk: немає каталогу tcb для %s

en: passwd: pam_start() failed, error %d
uk: passwd: pam_start() не виконано, помилка %d

en: passwd: password unchanged
uk: passwd: пароль не змінено

en: passwd: password updated successfully
uk: passwd: пароль вдало змінено

en: password must be changed
uk: Пароль змінено

en: rotated
uk: переставлені літери

en: setfscreatecon () failed
uk: помилка setfscreatecon ()

en: shadow group %s: no administrative user %s
uk: прихована група %s: немає адміністратора %s

en: shadow group %s: no user %s
uk: прихована група %s: немає користувача %s

en: too many groups
uk: занадто багато груп

en: too short
uk: закороткий

en: too similar
uk: занадто подібні

en: user %s has an entry in %s, but its password field in %s is not set to 'x'
uk: запис користувача %s містить запис у %s, але її поле пароля у %s не встановлено у значення «x»

en: user %s: last password change in the future
uk: користувач %s: остання зміна пароля у майбутньому

en: user '%s': directory '%s' does not exist
uk: користувач «%s»: каталогу «%s» не існує

en: user '%s': no group %lu
uk: користувач «%s»: немає групи %lu

en: user '%s': program '%s' does not exist
uk: користувач «%s»: програми «%s» не існує
